HAYVANAT BAHÇESİ

Gülbahçesi Afyon Anaokulu olarak Afyon anaokulu gezileri için çocuklarımızı hem etrafımızda yaşayan hem de etrafımızda göremediğimiz hayvanlar hakkında bilgi vermekteyiz. Özellikle bilmediğimiz hayvanları görmek üzere hayvanat bahçesine ziyaretler yapmaktayız. Afyon Doğal Yaşam Parkı’da düzenli olarak ziyaretler yapmaktayız.

MİLLİ VE MANEVİ MEKANLAR

Çocuklarımızı milli ve manevi değerlerini öğrenmesi, saygı göstermesi ve gelecek nesillere taşıması için etkinlikler düzenlemekteyiz. Bu doğrultuda Afyon anaokulu gezileri için cami, müze, kütüphane, huzurevi gibi bir çok yeri ziyaret etmekteyiz. Çocuklarımızın örf ve adetlerine, milli ve manevi duygularına bağlı olarak yetişmelerini sağlamaktayız.

DİĞER ETKİNLİKLER

Gülbahçesi Afyon Anaokulu olarak çocuklarımızı bir çok etkinliğe ziyarete götürmekteyiz. Afyon anaokulu gezileri için Tiyatro, drama, spor, konser gibi bir çok farklı etkinliklere katılarak özel ziyaretlerde bulunmaktayız. Çocuklarımızın kişisel gelişimi içinde bir çok faalitlere katılmaktayız. Kitap okuma etkinliği ile boş zamanlarımızı değerlendirmekteyiz.